Bestyrelsen

 
FORMAND KASSERER
Mette Ottens
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:89 38 18 44
Mobil:
 
ottens1@live.dk

Jørgen Sylvester Mikkelsen
 
Kirkevænget 334
8310 Tranbjerg
 
Tlf.:
Mobil:29 84 25 06
 
mailto: J-m-sylvester@youmail.dk

NÆSTFORMAND / PR-ANSVARLIG SPONSOR & SENIORANSVARLIG
Malene Rudbjerg 
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:
Mobil:
 
mkrudbjerg@msn.com

Jan Stampe Sandau
 
Kalkærparken 70
8270 Højbjerg
 
 
Mobil: 50 54 02 50
 
stampe16sandau@gmail.com

MATERIALEUDVALG AKTIVITETSUDVALG
Kristian Holk
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:
Mobil.: 22 77 55 44
 
kholk@live.dk

Mads Sørensen
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:
Mobil.: 28 26 15 85
 
barus@live.dk

TURNERINGS- OG STÆVNEUDVALG MEDLEMSKARTOTEK / KONTINGENTOPKRÆVNING
Laila Mortensen
 
Børupvej 107
8310 Tranbjerg J
 
Tlf.: 86 72 02 92
Mobil: 21 48 44 80
 
clcm@mail.dk

Kirstine Fjellerup
 
Marselis Boulevard 87, 2. tv. 
8000 Århus C
 
Tlf.:

Mobil: 60 61 75 32

 
kirstine_fjellerup@hotmail.com

 
Niels Bakke Jensen
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:
Mobil: 28 96 84 09
 
nielsbakkejensen@gmail.com

Michael Særkjær
 
Vej:
Postnr. By
 
Tlf.:
40 87 18 22
 
michael@saerkjaer.com

 

 

 
AIA-Tranbjerg ▪  Håndboldafdeling ▪  Grønløkke Allé 7A ▪  8310 Tranbjerg J ▪  Tlf.: 86 29 53 44

16-11-2017